Online Den otevřených dveří na VOŠ

Vážení a milí uchazeči,

vzhledem k aktuální epidemické situaci jsme pro Vás připravili na vyšší odborné škole virtuální den otevřených dveří, který se koná vždy ve čtvrtek a to 8. 4. 2021, 15. 4. 2021 a   22. 4. 2021, kdy vám v čase od 14 do 18 hodin rádi zodpovíme Vaše dotazy.

Schůzky budou realizovány přes aplikaci Microsoft Teams, prostřednictvím které u nás běžně probíhá on-line výuka. K připojení použijte odkaz a to rozkliknutím jednotlivého termínu (viz níže).

Jednotlivé termíny:

  1. 8. dubna 2021
  2. 15. dubna 2021
  3. 22. dubna 2021

Po kliknutí na odkaz budete přesměrováni na MS Teams a:

  • budete vyzvání k připojení ke schůzce skrze váš internetový prohlížeč, nebo si můžete aplikaci Teams instalovat do svého zařízení,
  • po spuštění aplikace Teams již jen stačí zvolit "připojit se" a budeme spojeni (prosíme o kontrolu, zda u svého zařízení máte aktivovaný mikrofon pro Vaše případné dotazy)

PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS:

  • prezentaci naší školy a studijních možností
  • videoprohlídku naší školy
  • možnost konzultace jednotlivých studijních oborů s odborníky/pedagogy z daného oboru (chcete se dozvědět více informací o jednotlivých oborech - připojte se v čase, kdy na druhé straně bude odborník na daný obor) možnost si s námi popovídat, zeptat se nás, případně nám napsat dotaz v chatu.

Zde si můžete prohlédnout naši zpracovanou Prezentaci, kde je představena škola a obory na naší vyšší odborné škole.

Moc děkujeme Všem za jejich přízeň škole a budeme se těšit, že většina z Vás se od září stane řádnými studenty naší vyšší odborné školy.

 

Prohlídka naší školy:

 

 

Předchozí stránka: Přijímací řízení na VOŠ
Následující stránka: Obory na VOŠZ