Motivační workshop tříd PS1A a PS1B

Délka čtení: 0 sec.
Motivační workshop tříd PS1A a PS1B

Žáci tříd PS1A a PS1B se zúčastnili Motivačního workshopu, který probíhal na Gruni ve Starých Hamrech. Byli jsme ubytováni v Horské chatě Dům sv. Josefa. Zdejší personál byl velmi milý a vstřícný, strava byla vynikající, musíme pochválit paní kuchařku. Pobyt v tak krásné krajině jsme si užívali plnými doušky, počasí nám přálo celé tři dny. Chodili jsme na tůry po okolí a sportovně si zasoutěžili. Paní učitelky tělocviku měli připravený zajímavý sportovní program, který jsme si užili. Také jsme se vzájemně poznali pomocí akcí a her se zastupující třídní učitelkou. Vytvořili jsme si vizitky do školy a řekli jsme si své pozitivní vlastnosti, koníčky a zájmy. V úterý za námi přijela kariérová poradkyně a výchovní poradci, kteří měli pro nás také připravený program, abychom se lépe poznali. Založili jsme si strom třídy, na který každý z nás nalepil lísteček se svoji pozitivní vlastností. Tento strom má pevné kořeny stejně jako jsou naše třídy PS1A a PS1B. Také jsme navštívili první ročník masérů na chatě Švarná Hanka, kde jsme poseděli a pobavili se u táboráku.