Výběrové řízení

STŘEDNÍ ZDRAVOTNICKÁ ŠKOLA A VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA ZDRAVOTNICKÁ, OSTRAVA, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE

Dodávka ICT vybavení do učeben SZŠ a VOŠZ Ostrava, část 1

Předmět veřejné zakázky malého rozsahu je pořízení notebooků, tiskáren a dalšího vybavení do učeben SZŠ a VOŠZ Ostrava.

Lhůta pro podání nabídek je do 26.4.2024 9:00 hod.

vyhlašuje veřejnou zakázku malého rozsahu s názvem

Zhotovení projektové dokumentace a výkon dozoru projektanta stavby Rekonstrukce elektroinstalace

Předmět veřejné zakázky malého rozsahu je zpracování projektové dokumentace pro rekonstrukci elektroinstalace – silnoproud a slaboproud, se zpracováním rozpočtu na samostatné etapy.

Lhůta pro podání nabídek je do 22.4.2024 9:00 hod.

Nábytek do kabinetů a učeben – SZŠ a VOŠZ Ostrava

Předmět veřejné zakázky malého rozsahu je pořízení nábytku do kabinetů a učeben na obou budovách školy, tj. na ul. Jeremenkova 754/2, Ostrava – Vítkovice i na ul. 1.máje 2208/11, Ostrava – Mariánské Hory.
Podrobná specifikace nábytku v rozdělení na jednotlivé místnosti a místo plnění je uvedena v příloze této výzvy.

Lhůta pro podání nabídek je do 19.4.2024 9:00 hod.