Menu

Den otevřených dveří

Délka čtení: 1 min., 21 sec.
Den otevřených dveří

V sobotu 26. listopadu Vám rádi otevřeme dveře v obou budovách školy.

Ukážeme Vám odborné učebny, změříme Vám tlak nebo můžete využít přístroj InBody pro tělesnou diagnostiku. Odvážní se mohou zúčastnit pokusů v laboratořích…

Na střední škole budeme v následujícím školním roce otevírat obory v denní formě vzdělávání, a to Praktická sestra, Nutriční terapeut, Zdravotnické lyceum, Asistent zubního technika, Laboratorní asistent.

Studijní obory střední školy budou prezentovány v budově školy na ulici 1. máje 11 v Ostravě-Mariánských Horách, obor Asistent zubního technika také v budově školy na ulici Jeremenkova 2 v Ostravě-Vítkovicích.

Na Vyšší odborné škole budeme v následujícím školním roce otevírat obory Diplomovaná všeobecná sestra v denní formě vzdělávání, Diplomovaná dětská setra v denní i kombinované formě vzdělávání, Diplomovaný nutriční terapeut v denní formě vzdělávání, Diplomovaný zubní technik v denní formě vzdělávání, Diplomovaná dentální hygienistka v kombinované formě vzdělávání a také nový obor Diplomovaný zdravotní laborant v denní formě vzdělávání (v současné době probíhá akreditace oboru)

Studijní obory vyšší odborné školy budou prezentovány v budově školy na ulici Jeremenkova 2 v Ostravě-Vítkovicích, obor Diplomovaný nutriční terapeut také v budově školy na ulici 1. máje 11 v Ostravě-Mariánských Horách.