Menu

Krajské kolo Olympiády v anglickém jazyce

Délka čtení: 48 sec.

Dne 29.3. proběhlo na naší škole krajské kolo Olympiády v anglickém jazyce. Soutěže se zúčastnilo celkem 15 žáků ze čtyř zdravotnických škol – SZŠ Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín a Opava. Žáci byli rozděleni do dvou kategorií podle věku a museli prokázat své znalosti a dovednosti v oblasti gramatiky, poslechu, komunikace, vědomostí o anglicky mluvících zemích a zdravotnických tématech. Naši žáci – Ivo Sklenařík (PS2C) a Magdaléna Vrchovská (AZ2) - se umístili mezi žáky 1. a 2. ročníků na krásném 2. a 3. místě a ve druhé kategorii pro žáky 3. a 4. ročníků vybojovala Andrea Lasáková ze třídy LA4 dokonce místo první. Všichni výherci získali diplom a hodnotné ceny, které zprostředkovala a do soutěže věnovala paní Martina Baseggio z Gymnázia Hladnov.

Mgr. Martina Pravdíková a Mgr. Tereza Gurníková
 

Typ Název Velikost Ke stažení
.pdf olympiada_aj.pdf 699,1 KiB